cooltext728731931.jpg

cooltext728733775.jpg

book02[1].gifBiblioteka mieści się na pierwszym piętrze budynku szkolnego. W jednym pomieszczeniu znajduje się wypożyczalnia i wszystkie zbiory biblioteki oraz czytelnia. Główną część księgozbioru stanowi literatura piękna. Zbiory biblioteki zawierają, oprócz lektur szkolnych, książki z dziedzin, które są przydatne uczniom do nauki, m.in. z działów: geografia, historia, muzyka ,ekologia, matematyka, biologia, zoologia, język polski, botanika i inne. Księgozbiór podręczny zawiera liczne słowniki, encyklopedie, wydawnictwa albumowe. Biblioteka gromadzi materiały audiowizualne oraz prenumeruje czasopisma dla uczniów  i nauczycieli. Jest organizatorem  Międzynarodowego Święta Bibliotek Szklonych, konkursów czytelniczych  i wystaw.

godziny otwarcia

regulamin